הרי געש, תפוחים, טבע ומורשת

עלות החבילה: 60 ₪ נט כולל מע"מ למשתתף

תמונת אטרקציהחלק א' – סיור במרכז המבקרים בראשית – מיצג מרהיב עין על החקלאות והנוף של רמת הגולן והגליל. נצפה במסכי ענק על דרכו של התפוח משתילה, השקיה ודישון, קטיף, קירור, בקרת איכות, אריזה ושיווק. תחשפו לטכנולוגיות מרתקות של הטיפול בפרי ולחזות במיון הפרי העובר  תחת מכונה בעלת 24 מצלמות אינפרא אדום הסורקת את  הפרי מכל כיווניו ומסווגת  אותו לצבעים, לאיכויות השונות ולגדלים.

– סיור במערכי המיון האוטומטי – נחזה בשורות הארוכות וצבעוניות של תפוחים צבעוניים  הצפים וממוינים ללא מגע יד אדם. מבט מקרוב על הטכנולוגיה המתקדמת של רובוטיקה האריזה.

חלק ב' – תצפית והסבר במצפה הר בנטל – ממרומי הר בנטל, נשקף נוף מרהיב אל עבר הצפון, דרך לבנון ועד לעומק שטח סוריה. במקום בונקר צה"ל ואחת מהתצפיות הפנורמיות המרהיבות ביותר בישראל!!! נקבל סקירה על המתרחש כיום ועל ההתרחשויות בעבר.

חלק ג' – סיור מודרך בפארק הוולקני "אביטל" בו תוכלו להתרשם מעוצמתו של הטבע, לגלות מהי "טיפה געשית" וכן להתבונן בדגם הר געש המאפשר הצצה לבטן האדמה עם הדגמה של התפרצות לבה.

חלק ד' – ארוחת צהריים כשרה בחדר האוכל של אחד הקיבוצים (בעלות נוספת של 50 ₪ כולל מע"מ) או במסעדת אסאדו בורגר בר (בעלות נוספת  מ 72 ₪ )

חלק ה'- בחירה של אחת מהאפשרויות:

עוז 77 – איך הפך עמק הבכא לעמק הברכה? מיצג אורקולי המציג בצורה מרגשת את סיפור הגבורה בקרב על "עמק הבכא". ממזרח לקיבוץ אלרום שברמת הגולן התרחש קרב הבלימה הקשה ביותר שידעה ישראל מאז קום המדינה, והוא אשר הכריע את גורלה של מלחמת יום הכיפורים.

או ביקור במפעל השוקולד – "דה קרינה" מבט על יצור השוקולד, סרט וטעימות.. ביקור ביקב המשפחתי – "יקב בהט".

מרכז המבקרים בראשית, ד.נ רמת הגולן, ע"י קיבוץ מרום גולן

visitors@pri-beresheet.co.il  •  072-3359901