חבילת הרי געש, חקלאות ונוף

מדריך ליום הפעילות כלול במחיר

עלות החבילה: 47 ₪ נט כולל מע"מ למשתתף

המדריך לכל הפעילות כלול בחבילה

תמונת אטרקציהחלק א' – 10:30 – הגעה למצפה רונן / קוניטרה – מפגש עם המדריך תצפית נוף על האזור ועל קוניטרה. ירידה רגלית אל הפארק הוולקני אביטל לסיור מודרך. על גבי קירות המחצבה נצפה בתופעות וולקניות בנות מאות אלפי שנים, נלמד מה קורה בבטן ההר בעת התפרצות, נגלה מתי תתרחש ההתפרצות הבאה והיכן ועוד…

חלק ב' – 11:45 – נעבור בלוע הר אביטל ונצפה במטעים ובכרמים –

נקבל הסבר על המקום ונמשיך לסיור בנתיב הגעשי.

חלק ג' – 11:50 – נבקר במרכז המבקרים ובמפעל בראשית – נצפה במייצג המלמד על  דרכו של התפוח משתילה, השקיה ודישון, קטיף, קירור אריזה ושיווק. לאחריו נצא לסיור במערכי המיון ותחשפו לטכנולוגיה המרתקתתמונת אטרקציה של הטפול בפרי ותחזו במיון הפרי העובר תחת מכונה בעלת 24 מצלמות אינפרא אדום הסורקת את הפרי מכל כיווניו ומסווגת אותו לצבעים, לאיכויות השונות ולגדלים.

חלק ד' – 13:30 – מרכז תיירות וואסט –  ארוחת צהריים עצמאית על הדשא. אפשרויות הסעדה  בעלות נוספת. במרכז וואסט – פלאפל  "בקיי בר" או ארוחה בשרית במסעדת "אסאדו בורגר בר" בעלות של 72 ₪. וכן אפשרות לצהרים בחדר אוכל של אחד הקיבוצים בעלות של 50 ₪.

חלק ה' – 14:30 – המשך סיור בנתיב הגעשי – בסיור נבקר בנקודה הפליאו מגנטית בה המצפן משתגע ולא מוצא את הצפון ולאחריו נמשיך לטיול בג'ובה הגדולה, מכתש עצום ממדים ביער אודם מוקף עצי אלון עתיקים.

מינימום בקבוצה: 40  איש.

 

 

 

מרכז המבקרים בראשית, ד.נ רמת הגולן, ע"י קיבוץ מרום גולן

איריס – 050-4071700 • 072-3359901

visitors@pri-beresheet.co.il